Otřesná reklama ČSOB.

Otřesná reklama. Jsem spokojeným klientem ČSOB už aspoň 6 let (a nic se na tom teda samozřejmě nemění kvůli nějakýmu plakátu), ale tohle je děs.

1) V heštezích mluví jen #kreténi.
2) Je vyloženě rušivé, jak tam chybí ta čárka („jsem dynamicky“).
3) Dynamický neznamená, že jde do všeho po hlavě a nemá limity. Já jen že to vypadá jako vysvětlivka toho slova.
4) Tohle všechno odkazuje na PENZIJNÍ spoření nebo fondy nebo co. Jesus! To už mě víc vzrušujou dokumentární akreditivy.
5) Jestli tě #penzijko baví, tak sorry, jsi fakt divnej. To nebaví ani toho nejzažranějšího bankéře.
6) Fajn, ať tě baví, ale jestli tě baví z níže jmenovaných důvodů, tak seš megadivnej. Naučte se proboha význam slova „bavit“. Když už v lidech chcete evokovat euforii, tak zkuste „užívám“, ne že by to bylo vhodné.
7) Ta právní floskule, která se většinou píše menším písmem, se většinou píše menším písmem proto, aby nevypadala jako část reklamy. Protože je nudná a debilní. I když nepochybně se ten sexy mládenec baví i při čtení statutu fondu.
8) Speaking of… Nebo radši ne. Ty polonahé kšandy komentovat netřeba.

a třešnička, shnilá:

9) Komu kurňa tykáš?! (Vizte zelené… ehm… tlačítko.) Ať mi tykají lidi na sociálních sítí, kolegové, známí, pracovní kontakty, … já si s lidmi tykám rád, vyloženě to preferuju. S LIDMI. Ale banka sakra musí vykat (a ostatně jakákoli firma/instituce). I když cílí na mladé. Nebo teda na nějakou ultraspecifickou skupinu mladých, která se nahá v kšandách ošmatává :-)